Club Adam & Eva's guestbook


The guestbook

The guestbook is intended as a positive contact forum between the club's visitors and others who are curious about Club Adam & Eva. Use the guestbook with common sense and in a positive spirit! 

Comments on how the club is run or the club's management are gratefully received via email to info@clubadamoeva.se and not in the guestbook

Har ni några frågor skickas dom med fördel till  info@clubadamoeva.se  

Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.

Here you will find the old guestbook

Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här

Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members

NYHET!
nu finns även en gästbok enbart för Club Adam. Den hittar ni här

Skriv ett nytt inlägg i gästboken

 
 
 
 
 
 
Fält markerade med * är obligatoriska.
Vi förbehåller oss rätten att redigera och ta bort inlägg.
--------------------------------------------------------------
5479 entries.
Gladpar from Motala wrote on February 1, 2024 at 7:13 pm:
Sent tack för uppepipparkvällen, trevlig kväll och härliga sam….tal/lag.
Sent omsider har vi ansökt om medlemskap i communityn och väntar med spänning på insläpp.
Ps, vi såg att MrMrsNrk efterlyste ett par från uppepipparkvällen från gungan, kan det vara oss ni menar?! Hälsningar från hon som komåkomåkom 😊
Par8084 from Ödeshög wrote on February 1, 2024 at 4:57 am:
Vi är ett par som besöker clubben för första gången, ska bli så spännande och härligt,
Vill någon ha kontakt så har vi kik Chrilledahlberg
Gift_man_08 wrote on January 31, 2024 at 9:34 pm:
@Osäker Jag tror oxå att ni behöver ett parmedlemskap. Hör med klubben för säkert svar.
The Bold Grey from Östergötland wrote on January 31, 2024 at 8:25 pm:
@Osäker. Det behöver ni inte, men ni ska vara tjej och kille. Kk, gifta, sambo eller särbo har ingen betydelse. Men att ni är ett par bör speglas på klubben. Så inte den ena parten inte spelar ”målvakt” för att den andra ska komma in. Det lönar sig inte, det märks.

Parkväll är för för par och tjejer. Singelkillar är ej välkomna då.
Osäker from Norrköping wrote on January 31, 2024 at 7:54 pm:
Hej! Jag undrar vad det innebär med att det är parkväll? Ska man faktiskt vara i en parrelation eller räcker det med att man kommer dit i par (2pers)?
Lkpgpar from Linköping wrote on January 30, 2024 at 7:42 pm:
Vi kommer både Fredag o Lördag... Nyinvigning vill man ju inte missa.. o inte smyginvigning heller. 🙂
AoO from Stockholm wrote on January 30, 2024 at 7:35 pm:
När stänger insläppet på lördag?
Miss MB from Linköping wrote on January 30, 2024 at 5:49 pm:
Hej
Mig kan ni nå på bc eller på kik Sudden0170
Par8282 from Örebro län wrote on January 29, 2024 at 8:56 pm:
Vi kommer i helgen 2-3/2 till klubben. Några andra som kommer? Skriv gärna till oss på bc eller hemligg, heter par8282 där.
Champagnedrickarna from Linköping wrote on January 29, 2024 at 7:47 pm:
MissMB: vi är erfarna besökare och bor i Linköping. Skriv gärna till oss på Hemligg: Champagnedrickarna
en_GBEnglish (UK)