Club Adam & Eva's guestbook
The guestbook
The guestbook is intended as a positive contact forum between the club's visitors and others who are curious about Club Adam & Eva. Use the guestbook with common sense and in a positive spirit!
Comments on how the club is run or the club's management are gratefully received via email to info@clubadamoeva.se and not in the guestbook
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
Besöker klubben själv i morgon fredag samt tillsammans med frugan på julpartyt 9/12.
Hoppas på 2 bra kvällar 🙂
Jag finns på kik (jenni335) <3
Halloween har alltid varit en av våra stora fester, men i år slår den alla rekord precis som EWS. Nu är det mer än fullbokat, men möjligheten att få en återbudsplats finns fortfarande.
Vi kommer göra vårt yttersta för att göra om klubben till en riktig skräck(sex)grotta och att det ska bli en oförglömlig natt.
Välkomna alla ni som lyckats få en biljett till festen.
Alla ni andra önskar jag er välkomna till kommande fester på bästa klubben😍
Kram Sir C
Vi är ett Sthlmspar med erfarenhet på +40år som ska på Julpartyt Lör den 9/12. Vi åker ner från Sthlm samma kväll och sen hem på natten. Vi finns båda på DS och har Kik. Om någon tjej vill ha plats i bilen. Eller om något par vill mötas upp innan på en drink eller middag. Hör gärna av er 🥂✨
Längesen nu vi besökte klubben så tänkte dyka upp på fredag. Om någon är intresserad av en drink innan skriv gärna en rad på Bc på ac8774 kramar från Anna och Christian
