Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
NYHET!
nu finns även en gästbok enbart för Club Adam. Den hittar ni här
Information om gästboken
Från och med nu och tills vidare kommer gästboken att modereras. Anledningen är att det har förekommit spam och vilseledande inlägg från någon som utger sig för att representera Katlagrottan. I dessa inlägg påstås det att Club Adam & Eva har ett samarbete med Katlagrottan.
Vi vill vara tydliga med att Club Adam & Eva inte har något samarbete med Katlagrottan, och att något sådant samarbete aldrig har funnits.
Modereringen införs alltså för att stoppa spam och förhindra att falska eller vilseledande uppgifter publiceras i gästboken. Syftet är att värna om gästboken som en seriös kanal för kommunikation med våra gäster.
Vi hoppas kunna återgå till omodererad gästbok när situationen tillåter det.
Vad vi längtar efter våren och klubben nu, må det här jäkla viruset snart dö!
Kram Mirre
Hoppas vi kan öppna klubben snart
Kram C
//Webbmaster
