Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
Vi är ett par som kommer att besöka klubben på lördag den 9/7. Vi har aldrig varit på något liknande och hela denna värld är helt ny för oss. Vi är otroligt nyfikna och pirriga men samtidigt ingen aning om vad vi har att vänta oss 😍
Jag planerar också att besöka klubben onsdag 13 juli. Vill ni möta upp på Cromwell innan?
Hör av er på kik Hellions74 så kan vi planera mer.
Vi är ett par som tänker besöka klubben onsdag 13/7 för första gången!
Vi har aldrig varit på swingersklubb förut så detta blir vårat första besök! Lite nervösa och förväntansfulla!!! Fler som ska dit?
Ps Vi är en aning nervösa...kvällens under statment. Ds
Mvh f_och_l på bc
Alla besökare är väldigt respektfulla och vill ha zetsamma tillbaka !
