Vore trevlig komma på förfest eller ses före för att få lite stämning eller skriva lite före. Vi är öppensinnade och trevliga och nyfikna, skriv gärna en rad till oss!😉 (kik mrcarl5)
Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
Vore trevlig komma på förfest eller ses före för att få lite stämning eller skriva lite före. Vi är öppensinnade och trevliga och nyfikna, skriv gärna en rad till oss!😉 (kik mrcarl5)
Jag är jätte sugen och se hur de är på club eva och Adam. Jag har under flera år haft sug på att gå på ett event.
Jag funderar på att åka ner den 19e, och har ingen i min omgivning som skulle kunna följa med mig. (Jag är nervös och lite rädd).
Finns de något hyggligt par som jag kan följa med ? Alltså mötas upp innan någonstans och gå ditt tillsammans ? De skulle kännas bra och en amning lättare.
För att förtydliga de ännu mer, inte träffa och ha sex eller någonting som helst innan!! Utan bara att få följa med in och få fråga om swingers innan jag tar steget in
Varma hälsningar
Ni kan svara på tråden jag kollar hela tiden
Antar att du är singelkille?
I så fall så ska du ansöka om medlemskap först, det går inte att bara följa med ett par och komma på studiebesök.
Du hittar all information om medlemskap på webbsidan.
BC:par4445
Hoppas inte att alla är upptagna med Pridefestivalen.
