Club Adam & Evas gästbok

“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre

Gästboken

Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda! 

Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken

Har ni några frågor skickas dom med fördel till  info@clubadamoeva.se  

Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.

Här hittar ni den gamla gästboken

Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här

Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members

Skriv ett nytt inlägg i gästboken

 
 
 
 
 
 
Fält markerade med * är obligatoriska.
Vi förbehåller oss rätten att redigera och ta bort inlägg.
--------------------------------------------------------------
4951 inlägg.
Paret 011/08 skrev den augusti 9, 2022 den 6:03 f m:
På lördag kommer vi äntligen till källaren igen och hoppas på sommarens skönaste kväll, partnerbyte, extra man, extra kvinna, pool och bastuhäng m.m. med trevligt sällskap!🙏😉😘💦
Vore trevlig komma på förfest eller ses före för att få lite stämning eller skriva lite före. Vi är öppensinnade och trevliga och nyfikna, skriv gärna en rad till oss!😉 (kik mrcarl5)
Adam från Sthlm skrev den augusti 8, 2022 den 9:35 e m:
Hej allihopa !
Jag är jätte sugen och se hur de är på club eva och Adam. Jag har under flera år haft sug på att gå på ett event.
Jag funderar på att åka ner den 19e, och har ingen i min omgivning som skulle kunna följa med mig. (Jag är nervös och lite rädd).
Finns de något hyggligt par som jag kan följa med ? Alltså mötas upp innan någonstans och gå ditt tillsammans ? De skulle kännas bra och en amning lättare.

För att förtydliga de ännu mer, inte träffa och ha sex eller någonting som helst innan!! Utan bara att få följa med in och få fråga om swingers innan jag tar steget in
Varma hälsningar
Ni kan svara på tråden jag kollar hela tiden
Svar från admin: Admin
Hej Adam!

Antar att du är singelkille?
I så fall så ska du ansöka om medlemskap först, det går inte att bara följa med ett par och komma på studiebesök.
Du hittar all information om medlemskap på webbsidan.
Par4445 skrev den augusti 8, 2022 den 6:17 e m:
Lite nervösa är vi allt. Ska göra vårat premiär besök på lördag 13/8. Vart går man bäst och tar en drink innan?
BC:par4445
Vi2nrkp från Norrköping skrev den augusti 8, 2022 den 5:29 e m:
Pariskåne, vi kommer på onsdag
funfun skrev den augusti 8, 2022 den 7:49 f m:
Vi kommer på fredag denna vecka. Hoppas på en kul o skön kväll med välutrustade killar/män och/eller trevliga par. Samma nick på BC.
Danneboy skrev den augusti 7, 2022 den 4:58 e m:
En liten efterlysning från fredagen 5/8 .. Ni paret från Göteborg som vi pratade lite med i soffan vid baren. Träffades sedan i par-rummet och jag mannen var med er lite när tjejen min var upptagen med annat. Vi skulle gärna vilja komma i kontakt med er igen om ni vill. kik dannelie76
MR Smith från Stockholm skrev den augusti 7, 2022 den 4:12 e m:
Vi kommer den 12/8. Jag har varit där förr, men damen är ny. Vi önskar killar till gungan, hon vill bli tagen av flera efter varann.
Pariskåne skrev den augusti 7, 2022 den 4:01 e m:
Hej! Vi är ett par som funderar på besöka klubben på onsdag? Fler som har samma tankar?
Mannen_i_paret skrev den augusti 6, 2022 den 2:04 e m:
Hur ser det ut med besökare för kvällen? Frun i paret är tyvärr upptagen med annat men jag funderar på att ta mig till klubben.
Hoppas inte att alla är upptagna med Pridefestivalen.
The Bold Grey från Östergötland skrev den augusti 6, 2022 den 9:34 f m:
Tack ni paret för igår 5/8! Vi satt i bastun nästan in till stängning. Hoppas vi får tillfälle att ses igen och då kanske gå in i ngt rum tillsammans. Kör hem försiktigt idag, om ni nu inte ändrar er och besöker klubben ikväll igen. 😉
sv_SESvenska