Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
/M
Vi är ett gäng på 5par som kommer och gästar på lördag den 10:e. Vi bor på Hotell President och tänkte äta på Stadsvakten innan besöket på klubben. Vill Ni göra oss sällskap hör då gärna av Er… KiK Robann7670
Hoppas på sällskap av sköna, sexiga och öppna par och/eller tjej-er för en trevlig stund 😉
Samma namn på BC.
