Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
Vi tänkte göra vårt första besök på Adam och Eva 29/10. Är det några andra par eller kvinnor som skall besöka klubben denna kväll?
Samma kontaktnamn på BC.
Jag heter ”maom02” på Kik.
Stockholm by car (singlekille) we can go together but I don’t have BC do you have Kik?
Vi funderar på om något annat par som ska besöka CAE 9:e oktober kommer bo på The Lamp ? Vi ska göra vårt första clubbesök och är lite nervöst pirriga 😊
Rutinerad singeltjej på tillfälligt besök i Stockholm som kommer till CAE fre 30/9. Är det någon/ några från Stockholm som bilar till o från Norrköping (dvs inte sover över på hotell) som jag kan samåka med?
Svara helst på BC (”The Cougar”).
Rutinerad singeltjej på tillfälligt besök i Stockholm som kommer till CAE fre 30/10. Är det någon/ några från Stockholm som bilar till o från Norrköping (dvs inte sover över på hotell) som jag kan samåka med?
Svara helst på BC (”The Cougar”).
Allt gott allihopa 😋😉❤️🔥👌
Vi tänkte göra vårt första besök på Adam och Eva 29/10. Är det någrabandra par eller kvinnor som skall besöka klubben denna kväll?
Samma kontaktnamn på BC.
Vill främst träffa en niiice fresh tjej att ha det skönt med tillsammans med min man. 😋😉🔥❤️👌Finns du? Haha
Och/eller varför inte en mosh-pit av oss sexiga tjejer, njuter av varandra och teasar männen som står och drägglar. 😂😘 Dunno if this is CAE-material eller inte but what the heck!
Heter Prasttorpet på bodycontact, hemligg & kik.
