På fredag blir det ett efterlängtat besök på bästa klubben. Vi är ett par på 36/47 år som hoppas på att träffa andra härliga par på fredag. Är det några som ska dit som vill ses och ta en drink innan skriv gärna till oss på Bc ac8774
Kram kram
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members