Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
NYHET!
nu finns även en gästbok enbart för Club Adam. Den hittar ni här
Vi letar efter ett trevligt par att prata med allt mellan himmel och jord, och även sex såklart ;). Vi har varit på klubbar ett par ggr och tycker det är mysigt att leka tillsammans med andra. Vi gör detta tillsammans och aldrig på egen hand! Vi söker även efter våra gamla kontakter som försvann pga uppehåll, bland annat folk som vi träffat på klubben så känner du/ni igen vårt alias så hör av er 🙂
Vi har större skolbarn och arbetar hårt båda två, men har god humor och lätt till skratt. Inte fina i kanten haha 😉
Har kik och kan göra en gruppchatt:) Parisoffan på Bc.
Är det någon/några som planerar att besöka klubben 10/2 ? Tänkte ci kan ses någonstans samma dag innan besöket? Vi skulle gärna följa med på en öl eller glas vin innan klubben.
Här finns det information hur det fungerar.
https://clubadamoeva.se/information/
Om du ser detta skriv gärna till "JoePineapples" på Bodycontact om du finns där eller till "PAPIANDCHICA" på SDC.
