Club Adam & Evas gästbok

“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre

Gästboken

Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda! 

Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken

Har ni några frågor skickas dom med fördel till  info@clubadamoeva.se  

Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.

Här hittar ni den gamla gästboken

Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här

Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members

NYHET!
nu finns även en gästbok enbart för Club Adam. Den hittar ni här

Skriv ett nytt inlägg i gästboken

 
 
 
 
 
 
Fält markerade med * är obligatoriska.
Vi förbehåller oss rätten att redigera och ta bort inlägg.
--------------------------------------------------------------
5271 inlägg.
Fredrik från Uppsala län skrev den mars 27, 2024 den 9:10 e m:
Du Sanna som skrev detta.
Sanna från Stockholm skrev den mars 20, 2024 den 3:08 e m:
Du nye singelkille som jag träffat och som bott på samma hotell som mig i Nkpg utan att vi på riktigt fick vara tillsammans... var/vem är du? Du berättade att du gått till receptionen flera ggr för att se om jag var där - nu kommer jag till CAE på fredag 22 mars och jag skulle så gärna vilja att du var där. Då lovar jag att vi skulle ha det mysigt!

Såg det lite sent tyvärr! Hade ju gärnat träffa dig! Har du kik eller finns du på BC för kontakt där? Hoppas du ser detta!
T skrev den mars 27, 2024 den 4:22 e m:
Jag kvinna kommer gå på klubben fre 19 april och träffar gärna några innan,ska bo på hotell nordic...
Min väninna M hänger på,på lördagen men inte på fredagen.
Så om några är sugna på att ses den fre 19 så hör av er.
J & R från Nässjö skrev den mars 27, 2024 den 10:44 f m:
Hej,

Nån tjej som kan tänkas hjälpa oss att ta steget till ett första besök på klubben?
Vi vill gärna göra en premiär, och önskar träffa en tjej som vill vara med oss. Finns du? Skriv mer än gärna till oss på kik ajohan79, andra är också välkomna att skriva o ge oss tips o råd.

Med vänlig hälsning, par i 40+ åldern
T och M skrev den mars 26, 2024 den 6:39 e m:
Vi komme ev fre 19 ,men kommer även lör 20 april. Vi är 2 kvinnor som kommer på vårat 3 besök. Vi träffar gärna några innan på något gott att dricka och lite snack.
T och M
Olapet från Norrköping skrev den mars 26, 2024 den 6:08 e m:
God kväll.
Kul om någon ville ta en bärs på skärtorsdag före Club Adamsbesöket kl 21. Hör av dig på BC.
Ola
Hayd3n skrev den mars 26, 2024 den 5:46 e m:
Singelkille som kommer nästa helg. Undrar om nån vill hänga innan klubben öppnar ?
Ettpar skrev den mars 26, 2024 den 3:48 e m:
Vi skall dit på påskdagen för första gången någonsin. Fler nya som skall dit?
Quiteeasy (bc & kik) från Norrköping skrev den mars 26, 2024 den 8:30 f m:
Vi planerar för ett besök 6 april efter ett lyckat ysn.
Ska ni dit då så tveka inte att höra av er. Alltid kul att skriva inför ett besök.
Så kan vi dra ihop ett gäng för ett glas innan klubben med 😊
Powercouple på besök från Gbg området skrev den mars 26, 2024 den 7:15 f m:
Hej, vi är ett snyggt par mellan 30-40 år som tänkt besöka klubben på classynight 27 april, några fler som ska dit då? Adda oss gärna på Kik:Mingelrich
Vi2nrkp->Bella och Bus från Norrköping skrev den mars 25, 2024 den 6:01 f m:
Hej, hör av er, Vi är ett par som ska gå då, 6e rekomenderas, då ska vi gå ett större gäng, förfest först osv, perfekt första kväll o hänga på ett erfaret gäng i åldrarna 25-45. Kik vi2nrkp och bc samma om ni vill joina (ensamma killar behöver inte ens försöka höra av sig..)
sv_SESvenska