Inte lätt att hitta er någonstans 😅
Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
Inte lätt att hitta er någonstans 😅
Hur kommer man i kontakt med er?
Det vore trevligt, hur kommer vi i kontakt med er?
Vi besöker klubben imorgon lördag och skulle gärna ta en drink före besöket tillsammans med andra som också ska till klubben. Någon som är sugen, hör gärna av er med kontaktuppgifter 🙂
Ni som funderar på att skriva till denna person, avstå;)
är på jobb i Norrköping, är sååå nyfiken på klubben
kan man hänga där utan att känna sig tvungen att ligga ?
är singel tjej
Vi är hyfsat erfarna från Amante i Gbg men har stora förväntningar på er klubb som ska vara den bästa i Sverige 😉
Vi är båda bi, hoppas vi träffar härliga människor på lördag 😄
