Club Adam & Evas gästbok
“Det var härligt att se alla rum som var som tittskåp som det hände spännande saker i “
Mirre
Gästboken
Gästboken är tänkt som ett positivt kontaktforum mellan klubbens besökare och andra som är nyfikna på Club Adam & Eva. Använd gästboken med förstånd, sunt förnuft och i en positiv anda!
Synpunkter om hur klubben drivs eller klubbens ledning tas tacksamt emot via mail till info@clubadamoeva.se och inte i gästboken
Har ni några frågor skickas dom med fördel till info@clubadamoeva.se
Tänk på diskretionen och lämna inte ut personliga uppgifter eller uppgifter om andra medlemmar(exvis namn, inte ens förnamn). Vi modererar inte inläggen i gästboken, men däremot förbehåller vi oss rätten att radera olämpliga inlägg. Kontaktannonser som inte gäller klubbesök raderas omgående.
Vill ni veta vad som händer just nu, kika i kalendern här
Vill ni chatta och skapa kontakt med andra gäster, lös medlemskap och bli med i CAE-Members
Ett par i 30 års åldern här. Är det några som planerar att dyka upp 27:e?
Wibban tar en sväng till källaren med imorgon torsdag 26 dec. Hoppas det kommer lite folk som vill jobba bort julmaten 😋
Samma nick på BC,DS,SDC, Hemligg, och Members.
Vi kom in lite efter kl 22 efter en resa från den västra delen av Östergötland.
Då hade alla redan gått hem och klubben hade stängt.
Det var bara att vända hemåt. 😕
